H. Knauf (1901-1976) olieverf op linnen, landschap hoeve - Verkocht

H. Knauf (1901-1976) olieverf op linnen, landschap hoeve kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

H. Knauf (1901-1976) olieverf op linnen, landschap hoeve kopen? Bied vanaf 15!H. Knauf (1901-1976) olieverf op linnen, landschap hoeve kopen? Bied vanaf 15!H. Knauf (1901-1976) olieverf op linnen, landschap hoeve kopen? Bied vanaf 15!H. Knauf (1901-1976) olieverf op linnen, landschap hoeve kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  MVink

8 verkochte items
  • Henner Knauf (1901-1976)

Olieverf op linnen, gesigneerd rechts onderin

Prachtig olieverf schilderij van H. Kauf in mooie houten lijst, doek in uitstekende staat, lichte lak schade op de lijst (zie foto 4).

Afmetingen:
doek: 24/19
inclusief lijst: 39/34

Kan worden opgehaald in Enschede, of word goed verpakt en aangetekend verstuurd.(kosten voor de koper)

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:01-08-2016 om 14:45
Eindtijd:06-08-2016 om 14:45
WildenHartog73
02 aug. / 19:08
€ 15