Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - H M Verhoef kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  arrow
FA. (1)

Lid sinds 2019
123 verkochte items
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
Jaartal1951
TechniekAcryl
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 37 cm (h x b)
Lijst37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel van H M Verhoef

Onbeschadigd

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(54)
Geplaatst door  arrow
FA. (1)

Lid sinds 2019
123 verkochte items
47 cm
37 cm
37 cm
27 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-01-2021 om 16:52
Eindtijd:03-02-2021 om 21:48
Biedingen (8)
JanBaflo
03 feb. / 21:43
€ 20
pieterstuurt
31 jan. / 21:37
€ 15
nelleke1958
31 jan. / 21:37
€ 11
nelleke1958
31 jan. / 11:32
€ 10
Mitchelldeveen
25 jan. / 10:33
€ 5
Klooriaan94
24 jan. / 23:15
€ 3
Mitchelldeveen
24 jan. / 23:15
€ 2
Mitchelldeveen
24 jan. / 22:16
€ 1