H Poeder olieverf op paneel eendjes

H Poeder olieverf op paneel eendjes kopen? Bied vanaf 69!

Verkoopprijs: € 69,00

H Poeder olieverf op paneel eendjes kopen? Bied vanaf 69!H Poeder olieverf op paneel eendjes kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  artpayNL

7 verkochte items
  • Henk Poeder (1964)

De afmetingen van het schilderij zijn 30cm bij 25cm.

Zeer leuk schilderij met een leuk lijstje eromheen.

Het schilderij is hand gesigneerd recht onder in de hoek.

Dit item is verkocht voor 69,00

Starttijd:16-06-2014 om 19:55
Eindtijd:23-06-2014 om 19:55

Biedingen (1):

Ad
22 jun. / 22:05
€ 69