HAAGSE SCHOOL - GEZONKEN BOOT IN DE POLDER olieverf - Verkocht

HAAGSE SCHOOL - GEZONKEN BOOT IN DE POLDER olieverf kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 16,00

HAAGSE SCHOOL - GEZONKEN BOOT IN DE POLDER olieverf kopen? Bied vanaf 1!HAAGSE SCHOOL - GEZONKEN BOOT IN DE POLDER olieverf kopen? Bied vanaf 1!HAAGSE SCHOOL - GEZONKEN BOOT IN DE POLDER olieverf kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Ongespecificeerd

onbekende meester

GEZONKEN BOOT in de POLDER

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 30 X 40 CM

niet gesigneerd

ZONDER LIJST

GOEDE STAAT

APART  HAAGSE SCHOOL SCHILDERIJ

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 16,00
Starttijd:23-05-2015 om 15:49
Eindtijd:31-05-2015 om 20:49
Biedingen (9)
rogge
27 mei / 10:56
€ 16
Akke
26 mei / 22:11
€ 14
Claartje74
26 mei / 20:21
€ 12
rogge
26 mei / 20:20
€ 10
Claartje74
26 mei / 20:20
€ 9
rogge
25 mei / 17:22
€ 7
Akke
25 mei / 00:34
€ 5
film
24 mei / 22:23
€ 3
Welkoop
23 mei / 16:31
€ 1