Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!
Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Haar... kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1952
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage 10 ex.
Onbekende kunstenaar. (Kay c.?)
nr. 3
gesigneerd en genummerd met potlood
rechtsonder met potlood de tekst Den Permanente, Kopenhagen 1957

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar (44)
Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2789 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-07-2018 om 10:50
Eindtijd:15-07-2018 om 10:12
Biedingen (11)
benhoek
15 jul. / 09:28
€ 40
Dinah
15 jul. / 09:25
€ 35
benhoek
15 jul. / 09:25
€ 30
Dinah
15 jul. / 09:23
€ 25
benhoek
15 jul. / 09:23
€ 20
Dinah
14 jul. / 15:11
€ 15
benhoek
13 jul. / 07:33
€ 10
Nicolaj
13 jul. / 07:33
€ 9
benhoek
13 jul. / 07:32
€ 6
Nicolaj
13 jul. / 07:32
€ 5
benhoek
11 jul. / 07:33
€ 1