Han Bayens: olieverf op doek: Boerderij aan de Baarsjes, Amsterdam

Han Bayens:  olieverf op doek: Boerderij aan de Baarsjes, Amsterdam kopen? Bied vanaf 250!
Han Bayens:  olieverf op doek: Boerderij aan de Baarsjes, Amsterdam kopen? Bied vanaf 250!Han Bayens:  olieverf op doek: Boerderij aan de Baarsjes, Amsterdam kopen? Bied vanaf 250!Han Bayens:  olieverf op doek: Boerderij aan de Baarsjes, Amsterdam kopen? Bied vanaf 250!
  • Han Bayens (1876-1945)

Aangeboden: olieverfschilderij op doek vervaardigd door de Nederlandse schilder Han Bayens 1876-1945 voorstellende boerderij aan sluis in Amsterdam, het draagt de titel: "Boerderij aan de Baarsjes".

Het schilderij verkeert in onbeschadigde staat en is rechts onder gesigneerd; afmetingen doek: 51 x 37,5,  schitterende lijst 55 x 69.

In 1986 is het schilderij getaxeerd, originele taxatie is aanwezig.

Het doek heb ik destijds gekocht van een particuliere verzamelaar, het is sedertdien in mijn bezit.

Han Bayens (1876-1945)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Sophiez9

Lid sinds 2017
1 verkochte items
Starttijd:28-03-2017 om 15:26
Eindtijd:11-04-2017 om 15:26
Openingsbod € 250
Objectlocatie's-Gravenhage,  Nederland