Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 - Verkocht

Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!

Verkoopprijs: € 600,00

Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!Han Kool (1905-1977): olieverf op doek�Stilleven �Gesigneerd & ingelijst�ca 1940 kopen? Bied vanaf 600!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2856 verkochte items
Alle items van deze verkoper (29)
  • Han Kool (1905-1977)

Een groot expressionistisch schilderij uit ca 1940 van de Nederlandse kunstenaar Han Kool

Geschilderd met olieverf op doek en ingelijst in de originele houten lijst.

Het werk is gesigneerd rechtsonder.

Afmetingen: Lijst, 85 x 81 cm. Beeld, 73 x 69 cm.

Conditie: In zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

Herkomst: Afkomstig uit de nalatenschap van de op 2 juli 2015 overleden prof. dr. Bob Smalhout, anesthesioloog, hoogleraar, columnist in de Telegraaf en publicist.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Informatie over de kunstenaar:

Johannes (Han) Gijsbert Kool, geboren 25-2-1905 in Amsterdam en overleden 2-11-1977 in Amsterdam, beeldhouwer, schilder, aquarellist en tekenaar.

Opleiding: Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam), Vrije Academie (Amsterdam) en Academie Libre (Parijs).

Plaats van werkzaamheid: Amsterdam, Parijs, Florence, Rome, Cagnes-sur-Mer, Hongarije.

Stijl: Expressionistisch, abstract.

Lid van kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken

Literatuur: Scheen 1969-1970 , dl. 1, p. 631 (als: Kool, Johannes Gijsbert ('Han'), Jacobs 1993, Scharten 1996 , p. 77.

Titel: “Stilleven”.

Kunstenaar: Han Kool (1905-1977).

Techniek: Olieverf op doek.

Jaartal: ca 1940.

Ingelijst: In de originele houten lijst.

Gesigneerd: Rechtsonder.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

Let op: Vanwege de afmetingen kan het werk niet worden verzonden.

-Het ingelijste werk kan, op afspraak, afgehaald worden (in Amsterdam).

-In overleg kan het werk, binnen Nederland, door ons bezorgd worden. Wij rekenen hiervoor een vergoeding (afhankelijk van de afstand Amsterdam-bezorgadres).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 600,00
Starttijd:23-02-2016 om 10:39
Eindtijd:07-03-2016 om 09:46