Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954

Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954 kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954 kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Aquarel "Bosgezicht" 1954 kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1954
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
HAN KRUG (1890-1977)

Titel: "Bosgezicht"
Jaartal: september 1954
Gesigneerd: Ja linksonder in potlood HK en datum

Starttijd:04-09-2022 om 09:27
Eindtijd:18-09-2022 om 21:20
Openingsbod € 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland