Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure"

Han Krug - Aquarel: "Oberkirch Sure" kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
HAN KRUG (1890-1977)

Titel: "Oberkirch"
Gesigneerd: Ja linksonder in potlood

Han Krug (1890-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  EVart
FA. (9)

261 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
23.5 cm
18 cm
Sluit over 5d 12u 47m 21s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
Starttijd:19-09-2022 om 16:23
Eindtijd:02-10-2022 om 20:09