Han Krug, Cap Gris Nez, Aquarel - Verkocht

Han Krug, Cap Gris Nez, Aquarel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Han Krug, Cap Gris Nez, Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Han Krug, Cap Gris Nez, Aquarel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Han Krug (1890-1977)

Prachtige aquarel uit de vijftiger jaren door Han Krug.

Voorstelling van Cap Gris Nez in Noord-Frankrijk.

Losbladig, beeldmaat 21x32,5

Annotatie en datering r.o. 'Cap Gris Nez' en '22 juni '54'

Volledig gegarandeerd

Verzendkosten: 5 (briefpost) of 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:08-01-2014 om 19:59
Eindtijd:15-01-2014 om 19:59
haharrie
10 jan. / 23:45
€ 45