Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel

Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Landschap bij Barchem - Aquarel kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1941
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel door Han Krug
Voorstelling van een landschap bij Barchem
Losbladig, beeldmaat 33x26
Gesigneerd, getiteld en gedateerd r.o. : 'Han Krug. Barchem (gld). Sept.1941'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Han Krug (1890-1977)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54)

3254 verkochte items
Alle items van deze verkoper (75)
26 cm
33 cm
Sluit over 5d 0u 59m 55s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:23-09-2022 om 12:23
Eindtijd:02-10-2022 om 15:09