Han Krug, Le Pont Neuf, Aquarel - Verkocht

Han Krug, Le Pont Neuf, Aquarel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Han Krug, Le Pont Neuf, Aquarel kopen? Bied vanaf 50!Han Krug, Le Pont Neuf, Aquarel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Han Krug (1890-1977)

Prachtige, karakteristieke aquarel door Han Krug.

Voorstelling van Le Pont Neuf in Parijs, mei 1956

Losbladig, beeldmaat 33x21,5

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:19-10-2013 om 19:37
Eindtijd:26-10-2013 om 19:37
EvaMode
26 okt. / 15:23
€ 50