Han Krug, Paardenkar bij Parijse brug, Aquarel

Han Krug, Paardenkar bij Parijse brug, Aquarel kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Han Krug, Paardenkar bij Parijse brug, Aquarel kopen? Bied vanaf 45!Han Krug, Paardenkar bij Parijse brug, Aquarel kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Han Krug (1890-1977)

Mooie aquarel door Han Krug.

Paardenkar bij Parijse brug, gedateerd 26-9-31

Losbladig, bladmaat 24x18

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:14-12-2013 om 20:46
Eindtijd:21-12-2013 om 20:46

Biedingen (1):

maarten2120
21 dec. / 19:42
€ 45