HAN KRUG schilderij "Schelpenvissers" 1957 - Verkocht

HAN KRUG schilderij "Schelpenvissers" 1957 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

HAN KRUG schilderij "Schelpenvissers" 1957 kopen? Bied vanaf 50!HAN KRUG schilderij "Schelpenvissers" 1957 kopen? Bied vanaf 50!HAN KRUG schilderij "Schelpenvissers" 1957 kopen? Bied vanaf 50!HAN KRUG schilderij "Schelpenvissers" 1957 kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Han Krug (1890-1977)

HAN KRUG (1890-1977)

Titel: Schelpenvissers (achterop lijst + adres Han Krug)
Jaartal: 1957
Gesigneerd: Ja, rechtsonder HAN KRUG 1957
Materiaal:  olieverf op doek
Ingelijst: Nee

Afmetingen lijst: 48 x 54 cm.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:14-03-2017 om 16:39
Eindtijd:21-03-2017 om 16:39
bava
21 mrt. / 12:55
€ 50