FA. (1)

Han Krug - Standaardmolen in landschap - Houtsnede

Han Krug - Standaardmolen in landschap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!
Han Krug - Standaardmolen in landschap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Standaardmolen in landschap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Standaardmolen in landschap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Standaardmolen in landschap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!Han Krug - Standaardmolen in landschap - Houtsnede kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (67)
  • Han Krug (1890-1977)
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen15 cm x 12 cm (h x b)
Passe-partout35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede door Han Krug
Voorstelling van een standaardmolen in een landschap
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 15x12, bladmaat 20x22, p.p.maat 35x25
Gesigneerd r.o.: 'Han Krug'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Dit item valt onder de margeregeling

Han Krug (1890-1977)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
25 cm
35 cm
12 cm
15 cm
Starttijd:13-05-2022 om 12:34
Eindtijd:24-05-2022 om 20:45
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa