HAN KRUG tekening "Boonstoppelsloot" Den Haag 1916

HAN KRUG tekening "Boonstoppelsloot" Den Haag 1916 kopen? Bied vanaf 40!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 40,00

Geplaatst door  EVart
FA. (9)

237 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel

HAN KRUG (1890-1977)

Titel: Boonstoppelsloot Den Haag 25 februari 1916
Jaartal: 1916
Gesigneerd: Ja rechtsonder HAN KRUG

Materiaal:  Tekening op papier (geplakt op karton met sticker Kunsthandel Oude Waal Den Haag)
Ingelijst: Nee

Afmeting papier: 15 x 23 cm

ZZTEK

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:16-01-2018 om 17:56
Eindtijd:29-01-2018 om 20:56

Biedingen (1):

arieboonstoppel
28 jan. / 12:44
€ 40