Han Krug, Vissers aan de Seine in Parijs, Aquarel 1956

Han Krug, Vissers aan de Seine in Parijs, Aquarel 1956 kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3034 verkochte items
Alle items van deze verkoper (25)
  • Han Krug (1890-1977)
TypeTekening / Aquarel

LAATSTE KANS!!

Bijzonder fraaie aquarel door Han Krug.

Voorstelling van vissera aan de Seine in Parijs.

Helder coloriet, sterke compositie.

Losbladig, zichtmaat 28x38

Gedateerd l.o. '5 mei 1956'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:15-12-2014 om 19:54
Eindtijd:22-12-2014 om 19:54
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieNederland