Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190

Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 20!
Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 20!Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 20!Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 20!Han Mes - FIGUREN / ZW-W LITHO / 39x53cm / SIG / 1966 / PRENT190 kopen? Bied vanaf 20!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage182/190
Han Mes (°1936).
Figuren.
Zwart-wit lithografie op papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 182/190.
1966.
Droogstempel.
Uitgave: Prent190.
Goede staat.
Blad: 39x53cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 10.50 euro.
Nederland: 12 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 14.50 euro.
Europa: 19.50 euro.

Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis.be (Brasschaat, BE).
Service voor persoonlijke levering in Vlaanderen mogelijk: 30 euro.

Goede staat.

Han Mes (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (23)

448 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
53 cm
39 cm
Starttijd:10-09-2022 om 07:29
Eindtijd:24-09-2022 om 21:07
Openingsbod € 20
ObjectlocatieBrasschaat, België
VerzendingAlleen binnen Europa