Han Mes - Han Mes - litho - Prent 190 - Masker - Verkocht

Han Mes - Han Mes - litho - Prent 190 - Masker kopen? Bied vanaf 50!
Han Mes - Han Mes - litho - Prent 190 - Masker kopen? Bied vanaf 50!Han Mes - Han Mes - litho - Prent 190 - Masker kopen? Bied vanaf 50!Han Mes - Han Mes - litho - Prent 190 - Masker kopen? Bied vanaf 50!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage15/190

Een litho van de Nederlandse kunstenares Han Mes (1936).

Handgesigneerd en -genummerd met potlood. Gemaakt in een oplage van 190 exemplaren. Dit is nr 15/190. Afmetingen Blad: 53 x 39 cm. Afmeting Beeld: , 38 x 24 cm. Met rechtsonder een preeg van prent 190 in het papier.

Prent 190, ook wel aangeduid als een nieuwe kring van verzamelaars van hedendaagse grafiek, was in de jaren zestig van de vorige eeuw bedacht door Louis Gans (1930-2012), oud-conservator van het Stedelijk Museum in Amsterdam en kunsthistoricus. Voor een vast bedrag per jaar konden mensen lid worden van Prent 190; ze ontvingen dan zo’n 10 bladen grafiek per jaar. Per prent werden 190 exemplaren gedrukt. Op die manier werd originele kunst bereikbaar gemaakt voor een breder publiek.

De leden wisten niet wat ze zouden krijgen, hoewel bekend was welke kunstenaars meewerkten. Het ging onder meer om Peter Alma, Dick Cassée, Corneille, Jef Diederen, Martin Engelman, Friso ten Holt, Willem Hussem, Jacqueline de Jong, Lucebert, Han Mes, Sam Middleton, Roger Raveel, Bram van Velde, Carel Visser, Co Westerik en Jakob Zekveld.

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-02-2020 om 09:44
Eindtijd:27-02-2020 om 21:30
tum-Latum
27 feb. / 18:24
€ 50