Han Mes: Litho, Voortvluchtend - Verkocht

Han Mes: Litho, Voortvluchtend kopen? Bied vanaf 40!
Han Mes: Litho, Voortvluchtend kopen? Bied vanaf 40!Han Mes: Litho, Voortvluchtend kopen? Bied vanaf 40!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op: Dit item wordt geveild door Kunstveiling.nl in opdracht van de inbrenger

Voor items aangeboden door Kunstveiling.nl zelf, gelden speciale voorwaarden, waaronder een vaste toeslag van 10 euro per item. (zie beschrijving).

Titel: Voortvluchtend
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 28 cm x 40 cm (afmetingen blad: 39,5 cm x 53,5 cm)
Oplage: 54/190
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Litho op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede staat.
Herkomst: Uitgegeven door Prent 190

(Bij het fotograferen van werken op papier worden magneten gebruikt die op de foto zichtbaar kunnen zijn)

Speciale voorwaarden:

Toeslag: Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

Afhandeling:
Dit werk kan worden verzonden of worden opgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Bij grote werken verdient dit altijd de voorkeur.

Garantie:

Bezichtigen:

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:26-09-2014 om 14:22
Eindtijd:12-10-2014 om 14:22
carl
12 okt. / 12:04
€ 40