Han Mes - lithografie - 'Rennend kind met masker' - 1966 (Prent 190 - Verkocht

Han Mes - lithografie - 'Rennend kind met masker' - 1966 (Prent 190 kopen? Bied vanaf 70!
Han Mes - lithografie - 'Rennend kind met masker' - 1966 (Prent 190 kopen? Bied vanaf 70!Han Mes - lithografie - 'Rennend kind met masker' - 1966 (Prent 190 kopen? Bied vanaf 70!Han Mes - lithografie - 'Rennend kind met masker' - 1966 (Prent 190 kopen? Bied vanaf 70!Han Mes - lithografie - 'Rennend kind met masker' - 1966 (Prent 190 kopen? Bied vanaf 70!Han Mes - lithografie - 'Rennend kind met masker' - 1966 (Prent 190 kopen? Bied vanaf 70!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige litho van de hand van Han Mes.

Subtiel gebruik van licht en donker.

Het geheel verkeert in prima conditie.

Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-08-2020 om 11:06
Eindtijd:06-12-2020 om 08:38
Karen54
06 dec. / 00:40
€ 80