Han Mes - Op sleeptouw, litho

Han Mes - Op sleeptouw, litho kopen? Bied vanaf 30!
Han Mes - Op sleeptouw, litho kopen? Bied vanaf 30!Han Mes - Op sleeptouw, litho kopen? Bied vanaf 30!Han Mes - Op sleeptouw, litho kopen? Bied vanaf 30!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Bekend werk van Han Mes, uitgegeven door Prent 190.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘66) en genummerd (183/190).  In redelijke conditie.

Afmetingen: 53cm x 40cm (blad), 37cm x 26cm (beeld)

ConditieRedelijk

Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring van een vorig passe-partout en het blad is wat vlekkerig.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk redelijk goed toonbaar.

Han Mes (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
53 cm
40 cm
Starttijd:30-06-2022 om 20:57
Eindtijd:09-07-2022 om 22:42
Openingsbod € 30
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa