Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's

Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!
Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!Han Mes - Surrealistisch Trio & Gezelschap met vlag - Litho's kopen? Bied vanaf 35!
  • Han Mes (1936)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1966
TechniekLitho
StijlStreet Art
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/190 & 9/10
Twee litho's door Han Mes
Voorstelling van een surrealistisch trio & figuren met een vlag
Beiden losbladig, beeldmaat 20x30 & 19x20, bladmaat 39x53
Bovenste gesigneerd, gedateerd en genummerd r.o.: 'Mes '66 6/190'
Blindstempel Prent 190 rechtsonder.
Onderste voorstelling gesigneerd en genummerd: 'Mes H.C. 9/10'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Han Mes (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  lenteman
FA. (54 )

3291 verkochte items
Alle items van deze verkoper (52)
30 cm
20 cm
Starttijd:30-10-2022 om 11:23
Eindtijd:06-11-2022 om 21:34
Openingsbod € 35
ObjectlocatieOegstgeest,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa