Han Mes - zonder titel - Verkocht

Han Mes - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
  • Han Mes (1936)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen23 cm x 34 cm (h x b)
Passe-partout43 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ooit gekregen maar nooit iets mee gedaan. Misschien kan ik iemand anders er blij mee maken.

Altijd opgeborgen gelegen in een la.

Han Mes (1936)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  inart

Lid sinds 2020
6 verkochte items
52 cm
43 cm
34 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-11-2020 om 21:22
Eindtijd:17-11-2020 om 21:44
takamine
16 nov. / 23:21
€ 50