Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd - Verkocht

Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1043 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
  • Han Teng (1978)

Kunstenaar Han Teng

Oplage Orgineel

Gesigneerd Achterzijde

Techniek Olieverf op linnen

Afmeting 120x 40

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:16-01-2017 om 21:39
Eindtijd:26-01-2017 om 21:39
Kunstobject
25 jan. / 17:11
€ 50