Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd - Verkocht

Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Han Teng (1978)

Kunstenaar Han Teng

Techniek  olieverf op linnen

Handgesigneerd

Opgespannen

Afmeting 60x60

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:08-05-2017 om 18:52
Eindtijd:14-05-2017 om 18:52
Veilingzoeker
12 mei / 13:51
€ 40