Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd,orgineel - Verkocht

Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd,orgineel kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 65,00

Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd,orgineel kopen? Bied vanaf 50!Han Teng, Olieverf op linnen, handgesigneerd,orgineel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Han Teng (1978)

Kunstenaar Han Teng

Orgineel

Gesigneerd Ja achterzijde

Techniek Olieverf op Linnen

Afmeting 120x40

Dit item is verkocht voor 65,00
Starttijd:16-01-2017 om 07:54
Eindtijd:25-01-2017 om 19:54
Biedingen (4)
Marboom
25 jan. / 17:15
€ 65
Kunstobject
25 jan. / 17:14
€ 60
Marboom
25 jan. / 17:14
€ 55
Kunstobject
25 jan. / 17:07
€ 50