HAN TENG Schilderij op doek GOUDEN BAL Handgesigneerd - Verkocht

HAN TENG Schilderij op doek  GOUDEN BAL  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 31,00

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1949 verkochte items
Alle items van deze verkoper (51)
  • Han Teng (1978)

Prachtig schilderij van de Chinese kunstenaar HAN TENG

Afmeting schilderij  60x60 cm  op houten frame-ophangklaar

Acrylverf op doek  Gesigneerd UNICA Exemplaar

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten in Nederland 15 euro/in  Belgie 25 euro

Dit item is verkocht voor 31,00
Starttijd:21-10-2016 om 11:33
Eindtijd:26-10-2016 om 11:33
Biedingen (13)
MarinHR
26 okt. / 09:34
€ 31
11556
25 okt. / 10:28
€ 26
herman1951
25 okt. / 10:26
€ 21
11556
25 okt. / 10:26
€ 19
herman1951
25 okt. / 10:25
€ 17
11556
25 okt. / 10:25
€ 15
herman1951
25 okt. / 10:25
€ 13
11556
25 okt. / 10:25
€ 11
herman1951
25 okt. / 10:25
€ 9
11556
25 okt. / 10:25
€ 7
herman1951
25 okt. / 10:24
€ 5
11556
25 okt. / 10:24
€ 3
herman1951
21 okt. / 20:23
€ 1