Niet of onleesbaar gesigneerd - Handbewerkte zeefdruk, Zonder titel (Groot) - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handbewerkte zeefdruk, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handbewerkte zeefdruk, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handbewerkte zeefdruk, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Niet of onleesbaar gesigneerd - Handbewerkte zeefdruk, Zonder titel (Groot) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
Alle items van deze verkoper (448)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen74 cm x 103 cm (h x b)
Passe-partout100 cm x 130 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/1

Let op, het werk is verlijmd op hardboard.

Passe-partout heeft wat lichte beschadigingen langs de randen en hoeken en meerder vlekjes/vegen.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
43998 verkochte items
130 cm
100 cm
103 cm
74 cm
Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 16:37
Eindtijd:07-03-2020 om 22:54
Biedingen (3)
Mchamans
07 mrt. / 19:22
€ 5
Smulders-Smulders
04 mrt. / 19:48
€ 3
nelleke1958
02 mrt. / 23:47
€ 1