Pieter Holstein - Handgekleurde ets - Verkocht

Pieter Holstein - Handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Holstein - Handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!Pieter Holstein - Handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 50!
  • Pieter Holstein (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen73 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/7
Mooie ets van Holstein!

Galerie onderhouden

Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-12-2020 om 15:57
Eindtijd:16-12-2020 om 19:25
Carel1
16 dec. / 16:39
€ 50