Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeschilderd glas in lood - Verkocht

Niet of onleesbaar gesigneerd - Handgeschilderd glas in lood kopen? Bied vanaf 1!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
Afmetingen25 cm x 19 cm x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht302 gram
GemerktOngesigneerd
Prachtig handgeschilderd ovaal glas in lood met oud hollandse dorpstraat met kerk

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze designer (80)
Geplaatst door  Jaymi2010

Lid sinds 2020
1 verkochte items
19
25
0.5
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-08-2020 om 11:16
Eindtijd:28-08-2020 om 22:32
Biedingen (4)
gjnijland
23 aug. / 16:20
€ 10
Spartacus
23 aug. / 16:20
€ 6
gjnijland
22 aug. / 09:29
€ 3
Spartacus
21 aug. / 22:08
€ 1