Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras - Verkocht

Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 449,65 (Incl. 15% veilingkosten)

Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!Keith Haring - Handgesigneerd hoes van Malcolm McLaren ‎– Duck Rock + extras kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (13)

Lid sinds 2020
587 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
  • Keith Haring (1958-1990)
TypeVinyl
Jaartal1983
TypeLP
StijlHip Hop
UitgavePromo
Een door Keith Haring met de hand gesigneerd exemplaar van de LP Duck Rock!

Tevens bijgevoegd de ongesigneerde single : Duck dor the Oyster en Cassette bandje van Duck Rock. Allemaal met hoesontwerp van Keith Haring

In speciale bewaarhoes t.b.v. eerdere tentoonstelling.

Deze Single  is afkomstig uit een collectie LP’s met covert art. Een groot deel van deze Record Cover Art collectie is in 2015 tentoongesteld bij SCHUNK in Heerlen, een grote overzichtstentoonstelling Record Cover Art met platenhoezen van beroemde kunstenaars. Veel hoezen zijn ook gesigneerd door de betreffende kunstenaar. Deze zijn zo verzameld, niet zelden door openingen van exposities te bezoeken en de kunstenaar te vragen om een signatuur. Diverse hoezen zijn ook opgenomen in het begeleidende boek Visual Vinyl uit 2015, https://l1.nl/unieke-platenhoezen-bijschunck-in-heerlen-8922.

Herkomst:

Private collectie, Nederland.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

ConditieNieuwstaat (M-/NM)

Album is in nagenoeg perfecte staat. Zowel de hoes als de plaat zelf is in onbeschadigde conditie en kent geen sporen van slijtage. Het geluid kent geen imperfecties als de plaat gespeeld wordt.

Keith Haring (1958-1990)

Alle items van deze band of artiest(14)
FA. (13)

Lid sinds 2020
587 verkochte items
Dit item is verkocht voor 449,65(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-10-2020 om 14:10
Eindtijd:09-11-2020 om 20:33
Biedingen (23)
Smoke
09 nov. / 20:26
€ 391
Rex2205
09 nov. / 20:21
€ 371
Smoke
09 nov. / 19:59
€ 351
Rex2205
09 nov. / 19:59
€ 350
Smoke
07 nov. / 18:24
€ 330
Rex2205
07 nov. / 18:24
€ 310
Smoke
07 nov. / 18:24
€ 290
Rex2205
07 nov. / 18:24
€ 270
Smoke
01 nov. / 19:10
€ 161
Marc_H
01 nov. / 19:10
€ 151
Marc_H
31 okt. / 17:59
€ 111
Smoke
31 okt. / 17:59
€ 101
Marc_H
31 okt. / 17:59
€ 101
Smoke
31 okt. / 17:59
€ 78
Marc_H
31 okt. / 17:59
€ 68
Smoke
31 okt. / 17:58
€ 40
Marc_H
31 okt. / 17:58
€ 35
Smoke
30 okt. / 17:31
€ 30
Morris14
30 okt. / 17:31
€ 25
Smoke
30 okt. / 16:43
€ 20
Marc_H
30 okt. / 16:43
€ 15
Smoke
29 okt. / 20:52
€ 3
nelleke1958
29 okt. / 15:15
€ 1