Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. - Verkocht

Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!
Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!Marlene Dumas - HANDGESIGNEERDE affiche. kopen? Bied vanaf 180!
  • Marlene Dumas (1953)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1999
TechniekVaria
OnderwerpErotiek
Afmetingen98 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en door de kunstenares HANDGESIGNEERDE affiche .
Als nieuw, niet ingelijst en nooit ingelijst geweest. Zeer mooi en door de signatuur eigenlijk een uniek werk.

De affiche verkeert in een prima conditie.

Marlene Dumas (1953)

Zuid-AfrikaansZuid-AfrikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  thuisgalerie
FA. (23)

256 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
55 cm
98 cm
Dit item is verkocht voor 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:23-06-2022 om 14:37
Eindtijd:04-07-2022 om 20:36
brl1972
04 jul. / 20:30
€ 180