Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007

Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!
Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!Ronald Tolman - handgesigneerde ets - 'Mozes op de berg' - 2007 kopen? Bied vanaf 120!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50 exemplaren
Prachtige ets van de hand van Ronald Tolman.

Ook in deze ets komt het handschrift van Tolman weer duidelijk naar voren. Welke voorstelling hij ook op papier zet, het is meteen duidelijk dat het een werk van zijn hand is.

Dit werk verkeert in bijzonder goede conditie. Het blad meet 28 x 20cm, de ets zelf heeft een afmeting van 14 x 11cm.

Door de kunstenaar met potlood gesigneerd en genummerd.

Ronald Tolman (1948)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

675 verkochte items
Alle items van deze verkoper (17)
20 cm
28 cm
Starttijd:08-02-2022 om 16:18
Eindtijd:20-02-2022 om 19:10
Openingsbod € 120
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland