Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra - Verkocht

Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 310,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!Andy Warhol - Handgesigneerde hoes van Count Basie Album + Extra kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester-Vinyl
FA. (13)

Lid sinds 2020
587 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
  • Andy Warhol (1928-1987)
TypeVinyl
Jaartal1955
TypeLP
StijlJazz & Blues
UitgaveGesigneerd album
LP uit 1955 van Count Basie die op zich al zeldzaam is, met het hoesontwerp van Andy Warhol.
Dit exemplaar is echter met de hand gesigneerd en derhalve helemaal exclusief.

Bijgevoegd ook nog de 45 toeren EP (3 singles) in een mapje met hetzelfde hoesontwerp. Uit 1955. Deze is niet gesigneerd.

In luxe stoffen map t.b.v. een eerdere expositie.

Label EP:  RCA Victor EPC - 1112 (3)
Label LP:  RCA Victor ‎– LPM-1112

Deze box is afkomstig uit een collectie LP’s met covert art. Een groot deel van deze Record Cover Art collectie is in 2015 tentoongesteld bij SCHUNK in Heerlen, een grote overzichtstentoonstelling Record Cover Art met platenhoezen van beroemde kunstenaars. Veel hoezen zijn ook gesigneerd door de betreffende kunstenaar. Deze zijn zo verzameld, niet zelden door openingen van exposities te bezoeken en de kunstenaar te vragen om een signatuur. Diverse hoezen zijn ook opgenomen in het begeleidende boek Visual Vinyl uit 2015, https://l1.nl/unieke-platenhoezen-bijschunck-in-heerlen-8922.

Herkomst:

Private collectie, Nederland.

Dit item wordt geveild door Kunstveiling in opdracht van de inbrenger.

ConditieZeer goed (VG+/VG)

Het album is in gespeelde maar zeer goede staat. Het is duidelijk dat het album 2ehands is, maar er zijn nagenoeg geen imperfecties te horen bij het spelen van de plaat. En/of de hoes kan wat slijtage kennen of bv een gaatje of afgeknipte hoek zoals bij een uitverkoop gebeurde.

Andy Warhol (1928-1987)

Alle items van deze band of artiest(3)
FA. (13)

Lid sinds 2020
587 verkochte items
Dit item is verkocht voor 310,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-10-2020 om 13:47
Eindtijd:09-11-2020 om 20:17
Biedingen (21)
lukbouters
05 nov. / 11:10
€ 270
vinyl
05 nov. / 11:10
€ 250
vinyl
02 nov. / 11:10
€ 161
CR_80
02 nov. / 11:10
€ 151
CR_80
30 okt. / 17:02
€ 139
Marc_H
30 okt. / 17:02
€ 129
Marc_H
30 okt. / 17:01
€ 110
CR_80
30 okt. / 17:01
€ 100
Marc_H
30 okt. / 16:43
€ 70
lukbouters
30 okt. / 16:25
€ 60
CR_80
30 okt. / 16:25
€ 50
lukbouters
30 okt. / 16:25
€ 49
CR_80
30 okt. / 16:07
€ 44
Sparta01041888
30 okt. / 16:07
€ 39
Sparta01041888
30 okt. / 15:59
€ 20
CR_80
30 okt. / 12:33
€ 15
Pk
30 okt. / 11:27
€ 10
artco
30 okt. / 11:27
€ 5
Pk
30 okt. / 11:27
€ 5
artco
29 okt. / 17:26
€ 3
nelleke1958
29 okt. / 15:13
€ 1