Thilo Maatsch - Handgesigneerde houtsnede: Geometrische Compositie - Verkocht

Thilo Maatsch - Handgesigneerde houtsnede: Geometrische Compositie kopen? Bied vanaf 25!
  • Thilo Maatsch (1900-1983)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30.5 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Handgesigneerde houtsnede
  • Kunstenaar: Thilo Maatsch
  • Titel: Geometrische Compositie
  • Genummerd: 17/100
  • Afmetingen:  30,5 x 43 cm
  • Uitgever: Editions Panderma Carl Laszlo
  • Jaar: 1973

Thilo Maatsch (1900-1983)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21)

Lid sinds 2010
1381 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
43 cm
30.5 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-11-2020 om 08:55
Eindtijd:01-01-2020 om 19:00
Pelletuinenburg
26 dec. / 21:36
€ 25