Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ - Verkocht

Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 50,00

Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!Hans Heijman - Handgesigneerde kleurenlitho ‘ Terug naar de polder ‘ kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Hans Heijman (1951)
Jaartal1996
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen57 cm x 51 cm (h x b)
Lijst82 cm x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9
Met r.o. Hans Heijman 1996 en l.o. ‘Terug naar de polder ‘. In het midden e/9.

Hans Heijman (1951)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  Drost260
FA. (3)

184 verkochte items
71 cm
82 cm
51 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:29-04-2019 om 11:51
Eindtijd:02-05-2019 om 20:33
saxaloquuntur
02 mei / 20:22
€ 50