William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman

William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!
William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!William Unger - Handgesigneerde/beschreven ets - Jachtgezelschap bij fontein, naar Wouwerman kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1356 verkochte items
Alle items van deze verkoper (136)
  • William Unger (1837-1932)
TypePrenten voor 1900
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
DragerChine collé
OnderwerpHistorisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 20 cm (h x b)
Lijst25 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Met potlood gesigneerde ets (onder passe-partout).
Naar Philips Wouwerman (1619-1668).
Aan de achterkant staat met Unger's hand: Wouwerman
Conditie: zie aldaar.
Achter passepartout en glas.
In een goudvergulde houten lijst (slijtschade).

De ets is in keurige schone staat. De linkerrand van het chine collé blad heeft een goed gerepareerd scheurtje (net niet in het beeld). Het blad bobbelt licht bovenaan en aan de onderrand. Ingelijst is daarvan weinig tot niets te zien.

William Unger (1837-1932)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1356 verkochte items
33 cm
25 cm
20 cm
14 cm
Starttijd:14-02-2022 om 01:44
Eindtijd:28-02-2022 om 21:37
Openingsbod€ 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland