Hannes D'Haese - Let's travel in style

Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!
Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!Hannes D'Haese - Let's travel in style kopen? Bied vanaf 99!
  • Hannes D'Haese (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGemengde Druktechniek
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgeschreven tekst op print op textieldoek.
Handgesigneerd
Beperkte oplage
Rechtstreeks van de kunstenaar.
Niet ingelijst
Perfecte staat

Hannes D'Haese (1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Junta
FA. (1)

43 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
60 cm
80 cm
Sluit over 4d 8u 19m 47s
Openingsbod€ 99
ObjectlocatieStekene ,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:01-02-2023 om 13:27
Eindtijd:10-02-2023 om 22:51