Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957

Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957 kopen? Bied vanaf 50!
  • Hannes Kuiper (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30/160
Kleurrijke zeefdruk op geschept papier. Opgeplakt op stevige kartonnen drager. Het beeld zelf is ongeveer 20 x 25 cm. Risico verzending is voor koper. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort ook tot de mogelijkheden.
De 2de Kans Kunst van Zaansgroen wordt verzekerd verzonden. Risico verzending is voor koper. Afhalen in de galerie in Zaandam geniet de voorkeur. Het werk bekijken alvorens een bod te doen behoort tot de mogelijkheden. 2de Kans Kunst valt onder de ‘Bijzondere regeling kunst’ en valt onder het 0% btw tarief. Transportkosten worden met 21% btw belast.

Hannes Kuiper (1942)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (23)

Lid sinds 2017
505 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
40 cm
30 cm
Starttijd:08-05-2022 om 13:24
Eindtijd:22-05-2022 om 21:31
Openingsbod € 50
ObjectlocatieZaandam, Nederland