Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971

Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971 kopen? Bied vanaf 225!
Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971 kopen? Bied vanaf 225!Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971 kopen? Bied vanaf 225!Hannes Postma - Aquarel: Surrealistisch zeegezicht - 1971 kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Hannes Postma (1933)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1971
TechniekAquarel
StijlSurrealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel  (met gekleurd krijt en zwarte inkt) van Hannes Postma. Voorstelling van een surrealistisch zeegezicht. Jaar: 1971. Afmetingen blad: H56.5 x b76cm. Afmetingen voorstelling: H44 x b63.5cm. Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

We verzenden op dinsdag - en donderdag.

De voorstelling is in goede staat. Langs de randen zitten plakresten van een vorige inlijsting.

Sluit over 2d 22u 55m 01s
Openingsbod€ 225
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland

Starttijd:30-07-2021 om 22:00
Eindtijd:08-08-2021 om 22:17