Hannes Postma - De reis

Hannes Postma - De reis kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - De reis kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - De reis kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - De reis kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (73)

1504 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
  • Hannes Postma (1933)
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage141/200

Klassieker van Hannes Postma in goede staat.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in Gorcum.

Starttijd:25-02-2020 om 16:10
Eindtijd:10-03-2020 om 21:24
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland