Hannes Postma - Engel

Hannes Postma - Engel kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Postma - Engel kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Engel kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Engel kopen? Bied vanaf 50!Hannes Postma - Engel kopen? Bied vanaf 50!
  • Hannes Postma (1933-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Zeefdruk van Hannes Postma, uitgegeven door Prent 190. Met potlood genummerd en gemonogrammeerd, monogram ook in druk linksonder. De zeefdruk verkeert in nieuwstaat.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper aangetekend worden verzonden in een stevige koker.

Starttijd:29-11-2022 om 15:58
Eindtijd:11-12-2022 om 19:46
Openingsbod € 50
ObjectlocatieBreda,  Nederland