Hannes Postma - Ets/Aquatint - "Gravure"

Hannes Postma - Ets/Aquatint - "Gravure" kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - Ets/Aquatint - "Gravure" kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - Ets/Aquatint - "Gravure" kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - Ets/Aquatint - "Gravure" kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - Ets/Aquatint - "Gravure" kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (154)

4931 verkochte items
Alle items van deze verkoper (185)
  • Hannes Postma (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets/Aquatint van Hannes Postma. Afmetingen Blad H39.5 x b34.5. Afmetingen voorstelling H28 x b18. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Herkomst: Collectie ABN AMRO. Conditie: in goede staat

Starttijd:31-03-2018 om 19:29
Eindtijd:08-04-2018 om 20:29
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieHoek van Holland, Nederland