Karakteristiek, surrealistisch werk van Hannes Postma. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, genummerd (38/75). Deze lithografie vormt samen met de andere 5 door ons momenteel op Kunstveiling aangeboden Lithografien de serie "de tak die wij zagen / the branch we saw" die hannes Postma samen met de dichter dick Hillenius in 1970 heeft gemaakt. Alle Lithografieen zijn gedrukt door piet Clement Amsterdam.
Het potloodgesigneerde titelblad en originele opberg-box kan bij aankoop van alle Litho's worden bijgevoegd.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 7,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 20,00