Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' - Verkocht

Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 1!
Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 1!Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 1!Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 1!Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 1!Hannes Postma - Kleurenlitho; 'Hoed in de wind' kopen? Bied vanaf 1!
  • Hannes Postma (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Litho van Hannes Postma met de titel: 'Hoed in de wind'.  Het werk is middenonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Hannes Postma
Titel: Hoed in de wind
Periode: 1945 t/m 1999
Techniek: Litho
Oplage: 49/190
Gesigneerd: Middenonder
Afwerking: Niet ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 57 x 77 cm
Afmeting blad (HxB):  x  cm
Conditie werk: Zeer goed, nooit ingelijst geweest
Referentie: ZK3001104

Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-12-2022 om 08:30
Eindtijd:18-12-2022 om 19:54
Biedingen (3)
harwich24hslaan
16 dec. / 20:25
€ 5
Mirgi
16 dec. / 20:25
€ 3
Mirgi
11 dec. / 19:10
€ 1