Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971

Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - Litho: X-mas surprise - 1971 kopen? Bied vanaf 35!
  • Hannes Postma (1933-2020)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen77 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/25
Litho door Hannes Postma. Titel: X-mas surprise. Jaar: 1971. Oplage: 8/25. Afmetingen blad: H77x b56.5cm. Afmetingen voorstelling: H65 x b51,5cm. Het werk is links onderin, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

Postma werd opgeleid aan de Rijksakademie van beeldende kunsten in Amsterdam, maar vormde zich als schilder grotendeels zelf. Hij maakte onder meer schilderijen, etsen, litho's, wandschilderingen, houtskooltekeningen en sculpturen. Postma won diverse internationale prijzen, waaronder de 1e prijs op de internationale triënnale voor kleurgrafiek in Grenchen (1964), de Prix de la Critique in Parijs) 1965, de A. Schwarzprijs (1966) en de grote prijs op de biënnale in Krakau (1966). Remco Campert gaf in 1984 de bundel Zeven vrijheden uit, met gedichten bij etsen van Postma.

Postma was van 1971 tot 1988 naast Klaas Gubbels en Kees Franse als docent verbonden aan de Rotterdamse Academie, tot zijn leerlingen behoorden Cees de Gast en Anton Vrede. Hij sloot zich aan bij de Liga Nieuw Beelden en De Groep Haarlem.

J.G.M. Postma overleed in 2020 op 87-jarige leeftijd.

In goede staat.

Starttijd:07-11-2022 om 22:48
Eindtijd:13-11-2022 om 19:49
Openingsbod € 35
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland