Hannes Postma - zonder titel

Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Hannes Postma - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Hannes Postma (1933)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen64 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Fraai grafische werk van van Hannes Postma. Gesigneerd door de kunstenaar.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Starttijd:19-04-2022 om 15:46
Eindtijd:01-05-2022 om 21:03
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland