Hannes Postma # CODE LANDSCAPE # litho, oplage 75, genummerd/gesigneerd - Verkocht

Hannes Postma # CODE LANDSCAPE # litho, oplage 75, genummerd/gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Hannes Postma # CODE LANDSCAPE # litho, oplage 75, genummerd/gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Hannes Postma # CODE LANDSCAPE # litho, oplage 75, genummerd/gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Hannes Postma # CODE LANDSCAPE # litho, oplage 75, genummerd/gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!Hannes Postma # CODE LANDSCAPE # litho, oplage 75, genummerd/gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  silkart
FA. (8)

148 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Hannes Postma (1933)
GesigneerdHandgesigneerd

       Code: Sky Line is een groot formaat litho die uitgegeven is door de Printshop en gedrukt door Piet Clement/ Amsterdam.

Kunstenaar : Hannes Postma
titel : Code: Landscape
techniek : Litho
jaar : 1970
druk : Piet Clement op Hahnemule Butten papier
gesigneerd : Hannes Postma (potlood)
oplage : 75 ex.
genummerd : 2 / 75
formaat : 65 x 50 cm.
Conditie: Mint-

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:30-05-2017 om 13:34
Eindtijd:12-06-2017 om 20:34
Hannibal
11 jun. / 11:11
€ 45