Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie

Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!
Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!Hannes van Es - acryl op doek: geometrische compositie kopen? Bied vanaf 299!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
Alle items van deze verkoper (88)
  • Hannes van Es (1950-2002)
Jaartal1998
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op doek van Hannes van Es. Het werk is op de achterzijde gesigneerd. Afmetingen: H100 x 60. Herkomst: collectie bekende kunstverzamelaar.

Hannes van Es (1950-2002)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (155)

4951 verkochte items
60 cm
100 cm

Starttijd:22-07-2021 om 12:27
Eindtijd:02-08-2021 om 19:24
Openingsbod€ 299
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland